خانه / اخبار پربیننده / نشست و انتصاب اولین اقدامات وزیر جوان
۵۷۵۳۸۴۷۳-۱

نشست و انتصاب اولین اقدامات وزیر جوان

وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم، روز بعد از کسب آرای اعتماد نمایندگان مجلس با حضور در وزارت ارتباطات، برنامه‌ها و تغییر و تحولات مدنظر خود را با برگزاری سه نشست و دو انتصاب آغاز کرد.

به گزارش ویتنا به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی پس از آنکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را از محمود واعظی تحویل گرفت، در نشست خود با مدیران مخابرات با بیان اینکه توسعه ارتباطات در روستاها از اولویت های این وزارتخانه است، از مدیران و اعضای هیات مدیره این شرکت خواست برنامه ای را در این زمینه طراحی کنند تا با همفکری و حمایت وزارت ارتباطات اجرا شود.

جهرمی در دیدار با مدیران عامل و هیات مدیره شرکت های مخابرات و همراه اول با اشاره به اینکه روستاییان در حوزه ارتباطات مطالبات بسیاری دارند، گفت: دراین حوزه اعتقادی به تصدی گری دولتی نداریم و باید توسعه ارتباطات در روستاها را به اپراتورهای خصوصی واگذار کنیم.

وزیر ICT تصریح کرد: در این برنامه که برای هر روستا به صورت مجزا طراحی می شود، باید در ۱۸ ماه آینده ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار در حوزه ارتباطات توسعه داده شود.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما در وزارت ارتباطات با فعالیت های شرکت مخابرات در یک راستا است، خاطر نشان کرد : در حقیقت موفقیت شرکت مخابرات و اپراتورهای دیگر موفقیت وزارت ارتباطات و بالعکس موفقیت وزارت ارتباطات در فعالیت های خود موفقیت شرکت های فعال در این حوزه است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید به اینکه یکی از اهداف ما توانمند کردن شرکت مخابرات است، اضافه کرد: وزارت ارتباطات به طور کامل از شرکت مخابرات برای اجرای برنامه های خود حمایت می کند و برای رفع موانع و مشکلات این شرکت تلاش می کند.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *