خانه / ارتباطات / EQCتحولی در خودرو های الکترونیک

EQCتحولی در خودرو های الکترونیک

Capture+_2018-03-03-11-38-43شرکت مرسدس بزنز از خودروی هوشمند الکترونیکیش رونمایی کرد. EQC درسال ۲۰۱۹ وارد بازار می شود .

به گزارش ویتنا به گفته تیم شرکت مرسدس آلمان نسل جدید خودروی بنز سال ۲۰۱۹ وارد بازار می شود  EQC خودرو الکتریکی دارای طراحی منحصر به فرد ,سرعت بالا وبدنه قدرتمند است ازدیگر ویژگی های این خودرو :

Capture+_2018-03-03-11-36-52نو اوری در حوزه مخابرات، قابلیت اتصال و شارژ,وجود سیستم محرکه جدید در بخش الکترونیک خودرو,ازمایش هایزمستانی  حضور در سرمای شدید مناطقی از سوئد تا مرز منفی ۳۵ درجه وآزمایش‌های تابستانی در جنوب اروپا و ایالات متحده آمریکاهمچنین آزمون‌های استقامت جاده‌ای در سراسر جهان,آزمون صعود از تپه‌هایی با شیب ۲۰ درصد

آزمون در پیست‌هایی با ضریب اصطکاک مختلف, آزمایش‌های فرمان‌پذیری خودرو و بررسی عملکرد لنت‌ ترمز در مسیرهای یخی دریاچه‌های یخ‌زده می توان نام برد.

Capture+_2018-03-03-11-37-41خودرو الکتریکی مرسدس بنز نخستین خودرویی است که پیل سوختی را با باتری پلاگین در سیستم محرکه ترکیب می‌کند. نمونه‌های آزمایشی  این مدل، برای تبدیل شدن به نسخه تولیدی، آزمایش‌های زمستانی خود را در شمال سوئد با موفقیت انجام داداستوالبته این خورده همچنان در حال بررسی است.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *