خانه / ارتباطات / قابلیت های جدید نرم افزار مترجم مایکروسافت

قابلیت های جدید نرم افزار مترجم مایکروسافت

مترجم-مایکروسافت-۶۲۰x328

مایکروسافت مترجمی مبنی  بر هوش مصنوعی آفلاین برای موبایل های اندروید و  iOS، ارائه کرد که به زودی در نسخه ویندوز نیز کار خواهد کرد.
به گزارش ویتنا این سیستم به جای تکیه بر پردازش ابری برای ترجمه یک بسته چند زبانه به کاربران ارائه می دهد که درواقع کاربران تلفن همراه می توانند چندین بسته زبان را از طریق برنامه های مترجم مایکروسافت  برای اندروید، ios  و آمازون دانلود کنند.

مایکروسافت ۴۴ بسته زبان را در مجموع دارد و در حال حاضر ۱۱ نفر از آنها پشتیبانی ترجمه عصبی دارند،که در آینده بیشتر خواهد شد. لیست فعلی شامل عربی، چینی ساده شده، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و تایلندی است.

۱۴۷۳۴_۹۹۴

مایکروسافت توضیح می دهد: “برای ادغام ترجمه در برنامه ها، توسعه دهندگان فقط باید یک کد ساده به سیستم های خود اضافه کنند که از فناوری سرویس محدود اندروید با استفاده از یک رابط AIDL به صورت صحیح با برنامه ترجمه ارتباط می گیرد.

برنامه مترجم در صورتی که دستگاه آنلاین باشد، ترجمه را  از خدمات مایکروسافت مترجم «Azure » بازیابی خواهد کرد.اما اگر آفلاین باشید برنامه مایکروسافت مترجم از بسته های زبان آفلاین استفاده خواهد کرد. این ویژگی در حال حاضر یک نسخه آزمایشی است و تا سه ماه دیگر نسخه کامل آن در دسترس خواهد بود.

microsoft-translator-b_640x360

برنامه اندرویدی با بسته های زبان در حال حاضر در دسترس است، در حالی که برای دسترسی به برنامه iOS بعد از ۲۱ آوریل در دسترس است.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *