خانه / ارتباطات / نوآوری های شرکت BMW درنمایشگاه روزدیجیتال

نوآوری های شرکت BMW درنمایشگاه روزدیجیتال

۲۰۱۸-bmw-digital-day-12-640x427-c

روزدیجیتال نوعی نمایشگاه فنی و سرگرمی است که درمونیخ برگزارمی شود وبه سازنده های خودرو فرصتی برای ارایه ی تحولاتشان در این صنعت می دهد  که گروه BMWاز آن برای نشان دادن برخی از آخرین تحولات و نوآوری های خود در صنعت خودرو سازی  کرد .

به گزارش ویتنا تمرکز در نمایشگاه امسال برافزایش ارتباط وسایل نقلیه هوشمند وارتقا خدمات دیجیتال در قسمت  بی سیم وجلوماشین بوده که شرکتBMW اعلام کرد که مدل هایی که در آینده وارد بازار می کند برای مدیریت ارتباطاتی بهتر دارای بی سیم ۵ G تلفن همراه هست و در گام بعدی برای خدمات بی سیم سلولی آماده خواهند شد.

۲۰۱۸-bmw-digital-day-10-640x427-c

این شرکت همچنین می خواهد ایمنی وسایل نقلیه خود را با استفاده از الگوریتم های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود تکنولوژی رانندگی نیمه اتوماتیک و خطرات جاده هنگام رانندگی  و توصیه های هوا برای جلوگیری از حوادث بهبود بخشد. الگوریتم های دیگر نیز برای توسعه فناوری رانندگی مستقل در حال توسعه هستند BMW همچنین از این فرصت برای اعلام سرمایه گذاری بیشتر در هوش مصنوعی استفاده کرد تا در مدل های آینده ازآن استفاده کند.

ستاره این نمایشگاه جدیدترین سیستم نمایشگر و سیستم کنترل نسل جدید  BMW یعنی سیستم عامل ۷٫۰ را ارئه کرده که اساسا چیزی است که  نسل بعدی iDrive از آن استفاده خواهد کرد. این به روز رسانی درخودروهای مجهز به جمعی از ابزارهای دقیق دیجیتال به کار می رود تا از تعمیرات اساسی و نرم افزاری آن بهره مند شوند.

۲۰۱۸-bmw-digital-day-6-640x427-c

گروهBMWمی گوید:همانطور که مدل های جدیدتر BMW معرفی شده است، منطقی نیست که یک رابط کاملا جدید در BMW های آینده انتظار داشته باشید، به لطف سیستم عامل جدید ۷٫۰ ما در شروع ۸سری جدیدرا احیا می کنیم وهمچنین ما با استفاده ازتکنولوژی چاپ سه بعدی سرعت زمان تحقیق و توسعه را افزایش دادیم دیگر وقتی قطعه ای حین آزمایش خراب  شود نیاز به زمان طولانی برای ساخت آن نداریم و خط تولید متوقف نمی شود بلکه با استفاده از چاپگر به سرعت پردازش شد وتوقفی صورت نمی گیرد.

۲۰۱۸-bmw-digital-day-3-640x427-c

آخرین روز دیجیتال ۲۰۱۸ BMW نشان می دهد که این شرکت در حال تلاش برای انتقال بیشتر به یک شرکت فناوری است با تمرکز بر خدمات و راه حل های تحرک پایدار.

منبع: https://www.digitaltrends.com/cars/bmw-hosts-digital-day-showcasing-latest-tech/ – /3

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *