خانه / اخبار پربیننده / رشد عملکرد سایان‌کارت در شاخص‌های شاپرک
sayan

رشد عملکرد سایان‌کارت در شاخص‌های شاپرک

sayan

شرکت سایان‌کارت در جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک، توانست روند رو  به رشد خود را حفظ کند و در برخی از شاخص‌های عملکردی، این رشد محسوس است.

شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) گزارش عملکرد مرداد و شهریور ماه شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات الکترونیک را در اواخر مهرماه سال جاری منتشر کرد که در این گزارش به درصد دستگاه‌های کم فعال، تعداد تراکنش از تعداد کل ابزارها، سهم مبلغی تراکنش از تعداد کل ابزارها و مواردی از این دست اشاره شده است.

این گزارش حاکی از آن است که سهم دستگاه‌های کم فعال شرکت سایان‌کارت در مرداد سال جاری ۱۹٫۸۵ درصد و در شهریور ۲۷٫۶۴ درصد است.

قابل اشاره است سایان‌کارت توانسته در شاخص فوق رتبه چهارم را در بین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات الکترونیک کسب کند.

این گزارش حاکی از آن است که بیشترین رشد این شرکت در شاخص‌های شاپرک، در شاخص اثربخشی کارتخوان در مرداد و شهریور به ترتیب با سهم ۰٫۷۳۱ درصد و ۰٫۷۱۴ درصد بوده که توانسته رتبه پنجم را در بین رقبا به خود اختصاص دهد.

بر اساس این گزارش، شرکت سایان‌کارت جایگاه سوم در بهترین عملکرد از منظر نسبت خطای پذیرندگی به مجموع تراکنش‌ها را مرداد و شهریور به ترتیب با سهم ۰٫۰۴۳ درصد و ۰٫۰۴۴ درصد را ازآن خود کرده است. این در حالی است که در هر دوماه توانست در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات الکترونیک رتبه سوم این شاخص را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر این سهم تعداد تراکنش شرکت سایان‌کارت از تعداد کل ابزارها در این گزارش به ترتیب مرداد و شهریور ماه ۱٫۲۹درصد و ۱٫۲۷ درصداست.

قابل اشاره است سهم مبلغ تراکنش سایان کارت در شهریور ماه با سهم ۲٫۶۶درصد نسبت به مرداد ماه در این شاخص رشد رو به افزایشی داشته است.

 

جدول عملکرد شرکت سایان‌کارت در مرداد و شهریور  ۹۷ ( در شاخص‌های شاپرک )

شاخص مرداد شهریور
   سهم تعداد تراکنشی سایان کارت و رتبه آن ۱٫۲۹% ۱٫۲۷%
     سهم مبلغ تراکنش سایان کارت و رتبه آن ۲٫۴۱% ۲٫۶۶%
      سهم دستگاه های کم فعال نسبت به صنعت ۱۹٫۸۵% ۲۷٫۶۴%
     شاخص اثربخشی ۰٫۷۳۱% ۷٫۱۴%
کاهش ضریب خطای پذیرندگی ۰٫۰۴۳% ۰٫۰۴۴%
Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *