خانه / اخبار پربیننده / ویدئوکنفرانس بین‌المللی «مدیریت رضایت مشتری در بخش سلامت» آغاز به‌کار کرد
پوستر ویدئوکنفرانس سلامت

ویدئوکنفرانس بین‌المللی «مدیریت رضایت مشتری در بخش سلامت» آغاز به‌کار کرد

پوستر ویدئوکنفرانس سلامت

ویدئوکنفرانس بین‌المللی سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) با موضوع «مدیریت رضایت مشتری در بخش سلامت» صبح امروز – دو‌شنبه ۱۲ آذرماه ۱۳۹۷ – در سازمان ملی بهره‌وری ایران آغاز به کار کرد.

در ابتدای این دوره که ۱۸ شرکت‌کننده از کشورمان از سازمان‌ها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی و همچنین شرکت‌کنندگانی از کشورهای پاکستان، نپال، ‌هند، فیلیپین و بنگلادش به‌صورت آنلاین حضور دارند، حمید حقانی حقیقی، هماهنگ‌کننده علمی این دوره به تشریح اهداف و موضوعات موردنظر پرداخت.

پس از آن اساتید این دوره از کشورهای سنگاپور و ژاپن به‌صورت آنلاین ضمن ارائه مطالب تخصصی، به‌اشتراک‌گذاشتن دانش و تجارب خود در این حوزه با شرکت‌کنندگان را آغاز کردند.

 

موضوعات ویدئوکنفرانس

«خدمات مشتری؛ کلید تعالی در حوزه سلامت»، «چارچوب تعالی سازمانی در بخش سلامت کشور ژاپن» و «مدل تعالی سازمانی؛ رویکردی جامع برای خدمات مشتری در صنعت سلامت» از موضوعاتی است که در این ویدئوکنفرانس بین‌المللی ارائه می‌شود.

ویژگی‌های رضایت مشتری، تجارب فراگیر حوزه سلامت: به‌کارگیری استانداردهای قدرتمند به خصوص در حوزه خدمات مشتری و نوآوری خدمات در بخش سلامت ژاپن از دیگر ارائه‌هایی است که در دستور کار این ویدئوکنفرانس قرار دارد.

شایان ذکر است که شرکت‌کنندگان طی این دوره آموزشی، ضمن بازدید از واحدهای منتخب در این حوزه، موضوعات مطرح شده را به صورت عملیاتی مشاهده کرده و نتایج بازدید خود را در روز پایانی این دوره، در قالب گزارش کشوری ارائه می‌کنند. این دوره تا پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ۱۳۹۷ ادامه دارد.

 

اهتمام سازمان ملی بهره‌وری ایران به انتقال دانش و تجارب بین‌المللی در حوزه بهره‌وری

برگزاری ویدئوکنفرانس‌های بین‌المللی با همکاری سازمان بهره‌وری آسیایی یکی از برنامه‌های سازمان ملی بهره‌وری ایران به‌منظور انتقال دانش و تجارب بین‌المللی است که در دستور کار این سازمان قرار دارد. این دوره آموزشی نیز با توجه به اهمیت موضوع در ارتقای بهره‌وری بخش خدمات، به‌ویژه در حوزه سلامت و درمان در حال برگزاری است.

لازم به‌ذکر است، این سازمان از ابتدای سال ۱۳۹۷ اقدام به برگزاری دو ویدئوکنفرانس « نوآوری مدیریتی در صنایع کوچک و متوسط» و «مدیریت پسماند در کسب و کار کشاورزی» نموده و ویدئو کنفرانس «روندهای جهانی ایمنی غذایی: کاربرد فناوری های پیشرفته» نیز از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *