خانه / اخبار پربیننده / رویکرد به پرداخت ملت در حوزه پدافند سایبری، استفاده حداکثری ازتوان تولید داخلی
News2

رویکرد به پرداخت ملت در حوزه پدافند سایبری، استفاده حداکثری ازتوان تولید داخلی

 

مدیر امنیت به پرداخت ملت درخصوص رویکرد این شرکت نسبت به اهمیت پدافند غیرعامل در شبکه پرداخت الکترونیک کشور گفت: یکی از مهمترین اقدامات شرکت به پرداخت ملت، تولید نرم افزار سوییچ بومی با اتکا بردانش داخلی بوده است.

 

این شرکت به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) در پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری که توسط سازمان پدافند غیرعامل کشور و قرارگاه پدافند سایبری برگزار شد حضور یافت.

 

این نمایشگاه با هدف شناسایی و همراهی شرکت‌ های فناوری در حوزه امنیت سایبری و تاکید بر بومی سازی محصولات توأم با بهسازی تجهیزات موجود و تامین نیازهای امنیتی از ظرفیت های داخلی کشور با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور با عنوان بهره برداری از محصول بومی، تضمین امنیت پایدار از روز یکشنبه هفته جاری آغاز شد.

 

در برگزاری این دوره از نمایشگاه جدیدترین محصولات بومی در حوزه های فناوری های نوین سایبری، امنیت اطلاعات، بانکداری الکترونیک، سامانه های کنترل صنعتی، حفاظت الکترونیک و الکترومغناطیس عرضه شده است.

 

ماهان مهدوی امیری، مدیر امنیت شرکت به پرداخت ملت ضمن تشریح اهداف این شرکت در حوزه امنیت سایبری گفت: رویکرد این شرکت همواره استفاده از تجهیزات و استانداردهای به روز جهت تامین حداکثری امنیت کاربران و سامانه های شرکت بوده است.

 

مدیر امنیت به پرداخت ملت رویکرد این شرکت نسبت به اهمیت پدافند غیرعامل در شبکه پرداخت الکترونیک کشور را اینگونه تشریح کرد: یکی از مهمترین اقدامات شرکت به پرداخت ملت، تولید نرم افزار سوییچ بومی با اتکا بردانش داخلی بوده است.

 

وی ادامه داد: در واقع رویکرد اصلی به پرداخت ملت تولید کلیه نرم افزارهای مورد استفاده اعم از سوِییچ، بک آفیس، ارزیابی پذیرندگان و سامانه ارسال پیامک خود با استفاده از توان داخلی و با نگاه به رعایت استانداردهای حوزه پرداخت و تولید نرم افزار بوده که این موضوع تا حد زیادی باعث عدم وابستگی شرکت به پرداخت به خارج از کشور و اطمینان از امنیت و نحوه عملکرد نرم افزارهای تولید شده گردیده است.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *