خانه / اخبار پربیننده / ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برگزار می‌شود
a1aff104807b988e6e3b744811b50c5d

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در سه بخش علمی-فناورانه، سیاستی-مدیریتی و اجتماعی، فرهنگی  و با شعار «کسب و کار داده محور در خدمت جامعه» برگزار می‌شود.

این همایش از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و با شعار «کسب و کار داده محور در خدمت جامعه» چهارم دی ماه در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

این همایش به پشتوانه تجربه چند دهه فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و با رویکرد میان‌رشته‌ای به منظور آشنایی و تبادل دیدگاه‌ها، دستاوردها و تجربه‌های فرهنگی، مدیریتی و فناورانه حاصل از به‌کارگیری فناوری اطلاعات برگزار می شود.

کسب و کار هوشمند، هوش مصنوعی، کلان داده، کیفیت داده و استانداردها، تحلیل هوشمند داده ها، امنیت و ایمنی، معماری فناوری اطلاعات، مصور سازی داده ها و اطلاعات، سیستم های تصمیم یاراز موضوعاتی است که در بخش علمی و فناورانه این همایش مطرح و به بحث و بررسی گذاشته می شود.

همچنین مدیریت دانش، دولت الکترونیک، کسب و کارهای مبتنی بر شبکه های اجتماعی، بازاریابی و بازارسازی، اقتصاد داده محور، پلتفرم های کسب و کار، سیاست گذاری داده محور، آینده نگاری و حکمرانی داده ها، مشارکت عمومی-خصوصی در مدیریت اطلاعات، ارزیابی فناوری اطلاعات، سلامت الکترونیک، گردشگری الکترونیکی و یادگیری الکترونیکی نیز از موضوعاتی هستند که در بخش راهبرد سیاستی و مدیریتی این همایش برگزار می شود.

در ادامه و در راهبرد اجتماعی و فرهنگی این همایش نیز موضوعاتی چون مالکیت و حمایت از داده ها، صحت و امنیت داده ها، شفافیت و اعتماد داده ها، ارزیابی تاثیرات اجتماعی، کنترل پذیری و دسترس پذیری داده ها، کلان داده ها و چالش های اخلاقی و حقوقی و حریم خصوصی و محرمانگی داده ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

علاقه مندان می توانند محصولات، ایده ها و مقالات خود را تا حداکثر ۱۵ آذر به پست الکترونیکیitmanc@irandoc.ac.ir ارسال کنند. اعلام نتایج داوری محصولات، ایده ها و مقالات پذیرفته شده ۲۵ آذر ماه است

 

 

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *