خانه / دولت همراه / آموزش الکترونیکی / شهاب جوانمردی ؛ فناپ به سوی یک سازمان داده‌محور پیش می‌رود
۰۹۷dfcd57ca300d473893122859387dd56307194

شهاب جوانمردی ؛ فناپ به سوی یک سازمان داده‌محور پیش می‌رود

۰۹۷dfcd57ca300d473893122859387dd56307194

مدیرعامل فناپ در دومین نشست هم‌اندیشی مدیران اعلام کرد؛ فناپ به سوی یک سازمان داده‌محور پیش می‌رود.

شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ در دومین نشست هم‌اندیشی دوماهانه مدیران این مجموعه سیاست‌ها و اولویت‌های مدیران در پایش شاخص‌های کلیدی و صیانت از ارکان اساسی کسب و کار گروه فناپ را تبیین نمود.

مدیر عامل فناپ تاکید کرد که یکی از اهداف فناپ در سال آینده، حرکت به سوی یک سازمان داده‌محور خواهد بود. وی در این نشست طی سخنانی به موضوعاتی که در ارزیابی عملکرد مورد بررسی قرار می‌گیرند اشاره کرد و این پنج موضوع را به‌ترتیب این‌گونه برشمرد؛ صورت‎های مالی، مشتریان، سرمایه‌های انسانی، سهامداران و برند. وی همچنین اشاره کرد که مشتریان، سرمایه‌های انسانی و سهامداران در زمره ذینفعان قرار می‌گیرند.

جوانمردی همچنین با اشاره به پیچیدگی‌ها و دشواری‌های موجود، تاکید کرد که فعالیت تمامی همکاران و برجای گذاشتن یک اثر در خور از خود توسط آن‌ها در این شرایط، شایسته تقدیر و دست‌مریزاد است. وی از تمامی همکاران خواست در فرصت کوتاه باقی‌مانده چنانچه برای خود روزشمار لحاظ نکرده‌اند، از این پس این موضوع را اعمال کرده و وظایف جاری و مسائل هدف‌گذاری‌شده خود را دنبال کنند.

جوانمردی در مورد ارزیابی عملکرد نیز ابراز امیدواری کرد که با استقرار سیستم‌های لحاظ شده، فناپ قادر خواهد بود یک سازمان کاملا مبتنی بر داده‌ها باشد و کسب‌وکارها، تصمیم‌سازی‌ها و سیاست‌گذاری‌های خود را مبنی بر داده‌های صحیح توسعه دهد.

ایشان در پایان بخشی از رویکردها و جهت‌گیری‌های کلان هلدینگ فناپ در سال آینده در حوزه پایش و ارزیابی شاخص‌های کلیدی کسب و کار را تشریح کرد.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *