خانه / اخبار پربیننده / ارایه دستاوردهای بخش دولتی و خصوصی، اپراتورهای تلفن همراه و استارتاپ ها در نمایشگاه شهر هوشمند
photo_2018-12-29_12-02-06

ارایه دستاوردهای بخش دولتی و خصوصی، اپراتورهای تلفن همراه و استارتاپ ها در نمایشگاه شهر هوشمند

photo_2018-12-29_12-02-06

رییس مرکز توسعه دولت الکترونیکی وزارت کشور و دبیر اجرایی نمایشگاه شهر هوشمند، تاکید کرد: در این نمایشگاه، تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند سازمان ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای تلفن همراه، فعالان بخش خصوصی و استارتاپ ها در معرض دید تمام مدیران ارشد کشور خصوصا حوزه های شهری, شهرداران و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

امیر شجاعان، دبیر اجرایی نمایشگاه با اشاره به اینکه دستاوردهای نمایشگاه شهر هوشمند به عنوان یک حرکت ملی مطرح است، گفت: میبایست، زمینه حضور همه ذینفعان و حوزه های حاکمیتی و همچنین بخش های خصوصی را با تمام ظرفیت ها و توانایی های که دارند، در نمایشگاه فراهم کرد.

 شجاعان با بیان اینکه نمایشگاه شهر هوشمند با هدف توسعه و ترویج فرهنگ شهر هوشمند با ارائه دستاوردها و توانمندی های موفق در سازمان ها, نهادها و شرکت های خصوصی برگزار می شود، افزود: این نمایشگاه مخاطبان مختلفی دارد و لازم است, به نیاز همه آن ها به ویژه شهرداری ها, دانشجویان و دانش آموزان توجه ویژه شود.

بر اساس این گزارش، بزرگترین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند کشور با محوریت مواردی همچون دولت هوشمند، ساختمان هوشمند، حمل و نقل، محیط زیست و اقتصاد هوشمند با حمایت و مشارکت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شهرداری تهران و با حضور شرکت های بین المللی و شرکت ها و استارت آپ های داخلی  برگزار می شود.

این نمایشگاه، با هدف  توسعه بازار شهر هوشمند و بهبود کیفیت زندگی در شهرها، ایجاد فرصت مناسب جهت تعامل بیشتر با نخبگان شهرهای هوشمند، استفاده بهینه از ظرفیت های موجود حوزه خدمات شهر هوشمند شهرهای موفق ، استفاده موثر از تجربیات موفق شهرهای هوشمند و آشنایی با آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه شهری برپا می شود.

همچنین در نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند، تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند در تمام زمینه ها بعنوان دستاوردها و توانمندی های سازمان ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای تلفن همراه و فعالان بخش خصوصی در معرض دید تمام مدیران ارشد کشور خصوصا حوزه های شهری, شهرداران و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند  Smart City Expo 2019  ، از تاریخ ۲۳ الی ۲۵ دی ماه جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.iranurbanexpo.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۲۸۹۷۳۰۷ دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل کنند.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *