خانه / اخبار پربیننده / گران‌ترین‌ها دیگر پرفروش نیستند
موبایل

گران‌ترین‌ها دیگر پرفروش نیستند

آمار و ارقام منتشر شده از میزان فروش گوشی های هوشمند نشان می‌دهد که گوشی‌های پرچمدار و گران قیمت دیگر جزو پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین‌ها نیستند.

بر این اساس، گوشی های میان رده با قیمت متناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تر توانسته‌اند به خوبی جای آنها را بگیرند و رتبه‌های نخست فهرست رده‌بندی محبوب‌ترین گوشی‌های فروخته شده در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی را به خود اختصاص دهند.

طبق وب سایت phonearena، نمودار زیر پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند را در آخرین آمارهای منتشر شده را نشان می‌دهد:

بر اساس اطلاعات مندرج در نمودار بالا که توسط کارشناسان و محققان فعال در موسسه تحقیقاتی کانترپوینت جمع آوری، تهیه و منتشر شده است، آیفون ایکس آر اپل با اختصاص سه درصد از سهم بازارهای جهانی موفق شده است رتبه نخست این جدول را به خود اختصاص دهد.

ایسنا در این رابطه نوشته، سامسونگ گلکسی آ۱۰ و آ۵۰ نیز به ترتیب با اختصاص ۲.۶ درصد و ۱.۹ درصد از بازارهای جهانی در رتبه های دوم و سوم این فهرست جای گرفته‌اند.

اوپو آ۹ و آیفون ۱۱ اپل هر دو ۱.۶ درصد، اوپو آ۵ اس با ۱.۵ درصد، سامسونگ گلکسی آ۲۰ با ۱.۴ درصد، اوپو آ۵ با ۱.۳ درصد، شیائومی ردمی ۷آ با ۱.۲ درصد و هواوی پی۲۰ نیز با ۱.۱ درصد از بازارهای جهانی به ترتیب در جایگاه‌های چهارم تا دهم فهرست رده‌بندی پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی جا گرفته‌اند.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *