خانه / اخبار پربیننده / اولین گردهمایی «گراف‌دی» برای تعامل روابط‌عمومی‌های فناوری برگزار می‌شود
گراف دی

اولین گردهمایی «گراف‌دی» برای تعامل روابط‌عمومی‌های فناوری برگزار می‌شود

اولین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف‌دی» برگزار می‌شود. به گزارش ویتنا، اولین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف‌دی» امروز یک‌شنبه ۸ دی ماه با تمرکز بر دو موضوع مدیریت بحران و چالش‌های روابط‌عمومی و رسانه برگزار خواهد شد.

گراف‌دی رویدادی در حوزه روابط‌عمومی است که در نظر دارد با گردآوردن گروهی از کارشناسان و فعالان حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی، زمینه‌ای را برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان شرکت‌کنندگان و شبکه‌سازی فعالان این حوزه فراهم کند.

انتقال تجربه، شبکه‌سازی و آموزش از بخش‌های گراف‌دی است و در اولین دوره برگزاری آن، مدیریت بحران در روابط‌عمومی و چالش‌های روابط‌عمومی و رسانه بررسی خواهد شد.

بخش اول گراف‌دی به ارایه تجربیات در خصوص بحران‌های پیش‌آمده در سازمان‌ها و نقش روابط‌عمومی در آن اختصاص داده شده است. برگزاری پنلی با موضوع «بررسی چالش‌های روابط‌عمومی و رسانه» از دیگر بخش‌های گراف‌دی است که متخصصان و کارشناسان این دو حوزه از نحوه تعامل و ارتباط روابط‌عمومی و رسانه می‌گویند. در پایان، گفت‌وگویی به منظور بررسی نقشِ استراتژیک روابط‌عمومی در بحران‌ها برگزار می‌شود.

اولین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف‌دی»، یکشنبه ۸ دی ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در محل دانشگاه امیرکبیر، و با حضور ۲۰۰ شرکت‌کننده و مهمان برگزار خواهد شد.

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *